Име: Христо Ботев
Град: София
Адрес: Студентски град, София
Капацитет: 2 500
Финали за момчета (14)|Мачове от 1/4 място
|
||||||||
Кръг | Дата | Зала | Дома | Резултат | Навън | Съдии | ||
2 Кръг | 20 Jun 10 13.00 | Христо Ботев София |
Рилски спортист (14) | 68 : 61 | Евроинс Черно море (14) | |||
2 Кръг | 20 Jun 10 14.45 | Христо Ботев София |
Доростол (14) | 70 : 49 | Славия (14) | |||
1 Кръг | 19 Jun 10 16.30 | Христо Ботев София |
Доростол (14) | 60 : 47 | Рилски спортист (14) | |||
1 Кръг | 19 Jun 10 18.15 | Христо Ботев София |
Славия (14) | 70 : 52 | Евроинс Черно море (14) | |||
Финали за момчета (14)|Мачове от 5/8 място
|
||||||||
Кръг | Дата | Зала | Дома | Резултат | Навън | Съдии | ||
2 Кръг | 20 Jun 10 09.30 | Христо Ботев София |
Шампион 2006 (14) | 70 : 55 | Тунджа Ямбол (14) | |||
2 Кръг | 20 Jun 10 11.15 | Христо Ботев София |
БУБА баскетбол (14) | 57 : 55 | Балкан (14) | |||
1 Кръг | 19 Jun 10 13.00 | Христо Ботев София |
Тунджа Ямбол (14) | 54 : 71 | БУБА баскетбол (14) | |||
1 Кръг | 19 Jun 10 14.45 | Христо Ботев София |
Балкан (14) | 64 : 55 | Шампион 2006 (14) | |||
Финали за девойки (18)|Мачове от 1/4 място
|
||||||||
Кръг | Дата | Зала | Дома | Резултат | Навън | Съдии | ||
2 Кръг | 4 Jun 10 15.00 | Христо Ботев София |
Септември 97 (18) | 67 : 85 | Тони 7 (18) | |||
2 Кръг | 4 Jun 10 17.00 | Христо Ботев София |
Левски (18) | 55 : 73 | Славия (18) | |||
1 Кръг | 3 Jun 10 15.00 | Христо Ботев София |
Тони 7 (18) | 44 : 62 | Славия (18) | |||
1 Кръг | 3 Jun 10 17.00 | Христо Ботев София |
Септември 97 (18) | 61 : 69 | Левски (18) | |||
Финали за девойки (18)|Мачове от 5/7 място
|
||||||||
Кръг | Дата | Зала | Дома | Резултат | Навън | Съдии | ||
1 Кръг | 3 Jun 10 13.00 | Христо Ботев София |
Рилски спортист (18) | 47 : 60 | София (18) | |||
2 Кръг | 3 Jun 10 13.00 | Христо Ботев София |
Черно море Одесос (18) | 32 : 69 | София (18) | |||
Финали за момчета (14)|Група B
|
||||||||
Кръг | Дата | Зала | Дома | Резултат | Навън | Съдии | ||
5 Кръг | 18 Jun 10 14.45 | Христо Ботев София |
Рилски спортист (14) | 67 : 51 | Лукойл Академик (14) | |||
5 Кръг | 18 Jun 10 16.30 | Христо Ботев София |
Славия (14) | 70 : 69 | БУБА баскетбол (14) | |||
5 Кръг | 18 Jun 10 18.15 | Христо Ботев София |
Сити Юнивърсити (14) | 49 : 58 | Балкан (14) | |||
4 Кръг | 17 Jun 10 18.15 | Христо Ботев София |
Лукойл Академик (14) | 39 : 82 | БУБА баскетбол (14) | |||
4 Кръг | 17 Jun 10 16.30 | Христо Ботев София |
Рилски спортист (14) | 57 : 60 | Сити Юнивърсити (14) | |||
4 Кръг | 17 Jun 10 14.45 | Христо Ботев София |
Балкан (14) | 56 : 60 | Славия (14) | |||
3 Кръг | 16 Jun 10 14.45 | Христо Ботев София |
Сити Юнивърсити (14) | 65 : 66 | Лукойл Академик (14) | |||
3 Кръг | 16 Jun 10 16.30 | Христо Ботев София |
БУБА баскетбол (14) | 57 : 52 | Балкан (14) | |||
3 Кръг | 16 Jun 10 18.15 | Христо Ботев София |
Славия (14) | 57 : 60 | Рилски спортист (14) | |||
2 Кръг | 15 Jun 10 18.15 | Христо Ботев София |
Лукойл Академик (14) | 55 : 66 | Балкан (14) | |||
2 Кръг | 15 Jun 10 16.30 | Христо Ботев София |
Сити Юнивърсити (14) | 48 : 60 | Славия (14) | |||
2 Кръг | 15 Jun 10 14.45 | Христо Ботев София |
Рилски спортист (14) | 71 : 56 | БУБА баскетбол (14) | |||
1 Кръг | 14 Jun 10 14.45 | Христо Ботев София |
Славия (14) | 67 : 56 | Лукойл Академик (14) | |||
1 Кръг | 14 Jun 10 16.30 | Христо Ботев София |
Балкан (14) | 72 : 64 | Рилски спортист (14) | |||
1 Кръг | 14 Jun 10 18.15 | Христо Ботев София |
БУБА баскетбол (14) | 73 : 59 | Сити Юнивърсити (14) | |||
Финали за момчета (14)|Група A
|
||||||||
Кръг | Дата | Зала | Дома | Резултат | Навън | Съдии | ||
5 Кръг | 18 Jun 10 09.30 | Христо Ботев София |
Шумен (14) | 51 : 58 | Тунджа Ямбол (14) | |||
5 Кръг | 18 Jun 10 11.15 | Христо Ботев София |
Доростол (14) | 68 : 55 | Овергаз (14) | |||
5 Кръг | 18 Jun 10 13.00 | Христо Ботев София |
Шампион 2006 (14) | 63 : 65 | Евроинс Черно море (14) | |||
4 Кръг | 17 Jun 10 13.00 | Христо Ботев София |
Тунджа Ямбол (14) | 70 : 57 | Овергаз (14) | |||
4 Кръг | 17 Jun 10 11.15 | Христо Ботев София |
Шумен (14) | 62 : 70 | Шампион 2006 (14) | |||
4 Кръг | 17 Jun 10 09.30 | Христо Ботев София |
Евроинс Черно море (14) | 38 : 55 | Доростол (14) | |||
3 Кръг | 16 Jun 10 09.30 | Христо Ботев София |
Шампион 2006 (14) | 48 : 69 | Тунджа Ямбол (14) | |||
3 Кръг | 16 Jun 10 11.15 | Христо Ботев София |
Овергаз (14) | 49 : 65 | Евроинс Черно море (14) | |||
3 Кръг | 16 Jun 10 13.00 | Христо Ботев София |
Доростол (14) | 69 : 43 | Шумен (14) | |||
2 Кръг | 15 Jun 10 13.00 | Христо Ботев София |
Тунджа Ямбол (14) | 49 : 70 | Евроинс Черно море (14) | |||
2 Кръг | 15 Jun 10 11.15 | Христо Ботев София |
Шампион 2006 (14) | 52 : 73 | Доростол (14) | |||
2 Кръг | 15 Jun 10 09.30 | Христо Ботев София |
Шумен (14) | 51 : 76 | Овергаз (14) | |||
1 Кръг | 14 Jun 10 09.30 | Христо Ботев София |
Доростол (14) | 77 : 44 | Тунджа Ямбол (14) | |||
1 Кръг | 14 Jun 10 11.15 | Христо Ботев София |
Евроинс Черно море (14) | 74 : 45 | Шумен (14) | |||
1 Кръг | 14 Jun 10 13.00 | Христо Ботев София |
Овергаз (14) | 70 : 71 | Шампион 2006 (14) | |||
Финали за девойки (18)|Група A
|
||||||||
Кръг | Дата | Зала | Дома | Резултат | Навън | Съдии | ||
3 Кръг | 2 Jun 10 13.00 | Христо Ботев София |
Тони 7 (18) | 64 : 40 | Черно море Одесос (18) | |||
3 Кръг | 2 Jun 10 15.00 | Христо Ботев София |
Септември 97 (18) | 75 : 41 | Рилски спортист (18) | |||
2 Кръг | 1 Jun 10 15.00 | Христо Ботев София |
Септември 97 (18) | 63 : 78 | Тони 7 (18) | |||
2 Кръг | 1 Jun 10 13.00 | Христо Ботев София |
Рилски спортист (18) | 50 : 84 | Черно море Одесос (18) | |||
1 Кръг | 31 May 10 13.00 | Христо Ботев София |
Тони 7 (18) | 65 : 41 | Рилски спортист (18) | |||
1 Кръг | 31 May 10 15.00 | Христо Ботев София |
Черно море Одесос (18) | 74 : 77 | Септември 97 (18) | |||
Младежка лига|Редовен сезон
|
||||||||
Кръг | Дата | Зала | Дома | Резултат | Навън | Съдии | ||
12 Кръг | 2 Feb 10 17.00 | Христо Ботев София |
Овергаз (младежи) | 101 : 93 | Септември (младежи) | Николай Петров Иван Станчев |
||
10 Кръг | 21 Jan 10 17.00 | Христо Ботев София |
Овергаз (младежи) | 119 : 66 | Сливен (младежи) | Станка Колева Борис Данаилов |
||
8 Кръг | 7 Jan 10 17.00 | Христо Ботев София |
Овергаз (младежи) | 139 : 79 | Металург (младежи) | Татяна Михайлова-Вълчева Александър Костадинов |
||
7 Кръг | 10 Dec 09 15.00 | Христо Ботев София |
Овергаз (младежи) | 114 : 71 | Спортист Своге (младежи) | Николай Цинцарски Славчо Нучев |
||
4 Кръг | 19 Nov 09 17.00 | Христо Ботев София |
Овергаз (младежи) | 113 : 50 | Пирин Академик (младежи) | Христо Костов Боян Жеков |
||
2 Кръг | 5 Nov 09 17.00 | Христо Ботев София |
Овергаз (младежи) | 97 : 62 | Берое (младежи) | Борис Данаилов Георги Гочев |
||
Лига за дублиращи отбори|Редовен сезон
|
||||||||
Кръг | Дата | Зала | Дома | Резултат | Навън | Съдии | ||
14 Кръг | 30 Jan 10 16.00 | Христо Ботев София |
Левски (младежи) | 100 : 91 | Спартак Плевен (младежи) | Любомир Борисов Емил Георгиев Никола Николов |
||
9 Кръг | 12 Dec 09 15.00 | Христо Ботев София |
Левски (младежи) | 36 : 89 | Евроинс Черно море (младежи) | Орлин Николов Татяна Михайлова-Вълчева Тодор Тодоров |
||
3 Кръг | 31 Oct 09 16.00 | Христо Ботев София |
Левски (младежи) | 63 : 84 | Балкан (младежи) | Орлин Николов Татяна Михайлова-Вълчева Спас Колев |
||
A група (жени)|Редовен сезон
|
||||||||
Кръг | Дата | Зала | Дома | Резултат | Навън | Съдии | ||
19 Кръг | 26 Mar 10 17.00 | Христо Ботев София |
Академик МГУ София | 81 : 75 | Тони 7 | Младен Субашиев Генади Иванов |
||
16 Кръг | 5 Mar 10 17.00 | Христо Ботев София |
Академик МГУ София | 52 : 62 | НСА Делта | Орлин Николов Красен Иванов |
||
15 Кръг | 28 Feb 10 15.00 | Христо Ботев София |
Академик МГУ София | 78 : 68 | Черно море Одесос | Генади Иванов Севделин Манчев |
||
13 Кръг | 14 Feb 10 15.00 | Христо Ботев София |
Академик МГУ София | 75 : 68 | Рилски спортист | Любомир Борисов Иван Станчев |
||
9 Кръг | 12 Dec 09 13.00 | Христо Ботев София |
Академик МГУ София | 73 : 65 | Тони 7 | Любомир Борисов Емил Георгиев |
||
6 Кръг | 21 Nov 09 14.00 | Христо Ботев София |
Академик МГУ София | 63 : 66 | НСА Делта | Орлин Николов Татяна Михайлова-Вълчева |
||
5 Кръг | 14 Nov 09 17.00 | Христо Ботев София |
Академик МГУ София | 83 : 62 | Черно море Одесос | Любомир Борисов Спас Колев |
||
3 Кръг | 31 Oct 09 14.00 | Христо Ботев София |
Академик МГУ София | 70 : 74 | Рилски спортист | Николай Цинцарски Никола Николов |
||
Национална баскетболна лига (жени)|Редовен сезон
|
||||||||
Кръг | Дата | Зала | Дома | Резултат | Навън | Съдии | ||
8 Кръг | 5 Dec 09 17.00 | Христо Ботев София |
Славия | 74 : 77 | Миньор | Младен Субашиев Татяна Михайлова-Вълчева |
||
4 Кръг | 6 Nov 09 17.00 | Христо Ботев София |
Славия | 58 : 114 | Дунав Еконт | Станка Колева Николай Цинцарски |
||
A група (мъже)|Редовен сезон
|
||||||||
Кръг | Дата | Зала | Дома | Резултат | Навън | Съдии | ||
14 Кръг | 7 Apr 10 17.30 | Христо Ботев София |
Овергаз | 112 : 90 | Сливен | Боян Алексиев Николай Цинцарски |
||
12 Кръг | 22 Mar 10 17.30 | Христо Ботев София |
Овергаз | 99 : 78 | Видабаскет | Борислав Пелтеков Младен Субашиев |
||
10 Кръг | 28 Feb 10 17.30 | Христо Ботев София |
Овергаз | 87 : 73 | Дунав 2007 | Красен Иванов Емил Георгиев |
||
8 Кръг | 14 Feb 10 17.30 | Христо Ботев София |
Овергаз | 106 : 70 | НСА | Николай Цинцарски Никола Николов |
||
6 Кръг | 22 Nov 09 17.30 | Христо Ботев София |
Овергаз | 110 : 62 | Чавдар Троян | Красен Иванов Спас Колев |
||
4 Кръг | 8 Nov 09 17.30 | Христо Ботев София |
Овергаз | 93 : 86 | Берое | Николай Гайтанджиев Любомир Борисов |
||
2 Кръг | 26 Oct 09 18.00 | Христо Ботев София |
Овергаз | 118 : 67 | Спортист Своге | Иван Станчев Никола Николов |
||
Жени|Квалификация за Национална баскетболна лига
|
||||||||
Кръг | Дата | Зала | Дома | Резултат | Навън | Съдии | ||
3 Кръг | 9 Oct 09 15.00 | Христо Ботев София |
НСА Делта | 67 : 69 | Славия | Красен Иванов Емил Георгиев |
||
3 Кръг | 9 Oct 09 17.00 | Христо Ботев София |
Тони 7 | 53 : 72 | Миньор | Станка Колева Николай Цинцарски |
||
2 Кръг | 8 Oct 09 15.00 | Христо Ботев София |
Миньор | 72 : 64 | НСА Делта | Иван Станчев Никола Николов |
||
2 Кръг | 8 Oct 09 17.00 | Христо Ботев София |
Тони 7 | 48 : 66 | Славия | Красен Иванов Станка Колева |
||
1 Кръг | 7 Oct 09 15.00 | Христо Ботев София |
НСА Делта | 78 : 43 | Тони 7 | Генади Иванов Николай Цинцарски |
||
1 Кръг | 7 Oct 09 17.00 | Христо Ботев София |
Славия | 63 : 75 | Миньор | Татяна Михайлова-Вълчева Емил Георгиев |
||
Национална баскетболна лига (мъже)|Редовен сезон
|
||||||||
Кръг | Дата | Зала | Дома | Резултат | Навън | Съдии | ||
20 Кръг | 28 Mar 10 19.00 | Христо Ботев София |
Левски | 103 : 94 | Ямбол | Марин Механджиев Ивайло Ресиловски Боян Алексиев |
||
14 Кръг | 30 Jan 10 19.00 | Христо Ботев София |
Левски | 106 : 73 | Спартак Плевен | Златин Караниколов Красимир Стойнов Иван Маринов |
||
9 Кръг | 12 Dec 09 17.30 | Христо Ботев София |
Левски | 99 : 86 | Евроинс Черно море | Мирослав Томов Искрен Манолов Красимир Стойнов |
||
3 Кръг | 31 Oct 09 18.20 | Христо Ботев София |
Левски | 83 : 70 | Балкан | Мирослав Томов Чавдар Зехиров Боян Алексиев |